O nas

Wsparcie i projektowanie
Scroll
ase-camino-o-firmie
O nas

Wsparcie i projektowanie

Jesteśmy firmą działającą na rynku Polskim od ponad 6 lat. Naszą główną działalnością to obszar projektowania i pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, Inspektora Nadzoru i wsparcia Inwestorów w procesach inwestycyjnych. Do tej pory koncentrowaliśmy się na współpracy w powyższych obszarach w ramach Grupy Technologicznej ASE, dla której stanowiliśmy ważne wsparcie w realizowanych projektach.

 

W ramach dedykowanych zespołów do realizacji wspólnych projektów udostępnialiśmy doświadczonych pracowników z ogromną znajomością procesów. Zawsze stawialiśmy i stawiamy na wysoką jakość naszych usług popartą wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników i współpracowników.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę w obszarach projektowania i nadzorów inwestycyjnych. Wspierając się doświadczeniem i zasobami Grupy Technologicznej ASE wykonamy dla Państwa najbardziej skomplikowane zadania.

 

shutterstock_1309525609_mala
O nas

Grupa Technologiczna ASE

Jesteśmy częścią Grupy Technologicznej ASE, na którą składają się podmioty obejmujące swoim działaniem proces inwestycyjny oraz eksploatację obiektów przemysłowych - od wykonania analiz i dokumentacji środowiskowych, poprzez projektowanie, do wdrożenia systemów, technologii i wyposażenia zakładów w urządzenia i komponenty.

Zawsze stawiamy na wysoką jakość naszych usług popartą wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników i współpracowników.

CoczHrtWEAA_Q-0