Scroll
energetyka-konwencjonalna
Oferta

Usługi

Jesteśmy biurem projektowym specjalizującym się w kompleksowym zarządzaniu projektami inwestycyjnymi. Pełnimy funkcję inżyniera kontraktu oraz inspektora nadzoru. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w całym procesie inwestycyjnym to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Działamy w całym procesie realizacyjnym: od projektowania instalacji, wykonania dokumentacji projektowej, poprzez dobór technologii i urządzeń, aż po odbiory końcowe i rozruchy.

Czytaj więcej
ASE_CAMINO
O nas

Camino Project

Nasza główna działalność to obszar projektowania i pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu, Inspektora Nadzoru i wsparcia Inwestorów w procesach inwestycyjnych. Do tej pory koncentrowaliśmy się na współpracy w powyższych obszarach w ramach Grupy Technologicznej ASE, dla której stanowiliśmy ważne wsparcie w realizowanych projektach.

 

Jesteśmy otwarci na współpracę w obszarach projektowania i nadzorów inwestycyjnych. Wspierając się doświadczeniem i zasobami Grupy Technologicznej ASE wykonamy dla Państwa najbardziej skomplikowane zadania.

shutterstock_1309525609_mala
O nas

Grupa Technologiczna ASE

Od 6 lat jesteśmy częścią Grupy Technologicznej ASE, na którą składają się podmioty obejmujące swoim działaniem proces inwestycyjny oraz eksploatację obiektów przemysłowych - od wykonania analiz i dokumentacji środowiskowych, poprzez projektowanie, do wdrożenia systemów, technologii i wyposażenia zakładów w urządzenia i komponenty.

Zawsze stawiamy na wysoką jakość naszych usług popartą wieloletnim doświadczeniem naszych pracowników i współpracowników.

CoczHrtWEAA_Q-0